Picasa Web Albums Uploader

Picasa Web Albums Uploader 1.3.0.536

Prosty eksport zdjęć do serwisu Picasa

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Integracja z iPhoto

Wady

  • Brak możliwości zmiany rozmiaru i wielkości zdjęć

Bardzo dobry
8

Pobieranie Picasa Web Albums Uploader nie jest możliwe.

Serwis internetowy Picasa to doskonałe miejsce by prezentować nasze zdjęcia rodzinie i znajomym. Darmowy program Picasa Web Albums Uploader pozwala eksportować zdjęcia do tego serwisu w prosty i szybki sposób.

Picasa Web Albums Uploader jest bardzo prosty w obsłudze. Programu można używać na dwa sposoby. Integruje się on z iPhoto i można eksportować zdjęcia bezpośrednio z naszej biblioteki obrazów. Należy zdecydować, które zdjęcia chcemy umieścić w serwisie, a następnie z Menu wybrać opcję Eksportuj. Dodatek pojawia się jako kolejna opcja na pasku dostępnych formatów eksportu. Wystarczy nazwać nasz wirtualny album i gotowe.

Za pomocą Picasa Web Albums Uploader można również eksportować zdjęcia bezpośrednio z dysku komputera. Wybrane obrazy należy przenieść na okno programu metodą przeciągnij i upuść. Niestety nie ma możliwości zmiany rozmiaru, ani wielkości zdjęć.

Picasa Web Albums Uploader to prosty program pozwalający szybko podzielić się zdjęciami w internecie. Działa szybko i umożliwia eksport również bezpośrednio z iPhoto.

Picasa Web Albums Uploader

Download

Picasa Web Albums Uploader 1.3.0.536

Opinie użytkowników o Picasa Web Albums Uploader